KONTAKT
Turystyka - Noclegi Turystyka - Gastronomia Turystyka - Atrakcje turystyczne Wyspa Sobieszewska - Mapa wyspy Polecamy - Galeria zdjęć Wyspa Sobieszewska - Komunikacja
Wyspa.pl na Twitterze

Od teraz możesz śledzić bieżące wydarzenia i nowości z Wyspy Sobieszewskiej na najbardziej popularnym serwisie do mikroblogowania. Zacznij obserwować profil Wyspa_pl na http://twitter.com/wyspa_pl. W zwięzłych, krótkich postach będziemy Cię informować o tym, co dzieje się na Wyspie, co warto zobaczyć, gdzie polecamy wybrać się na wycieczkę oraz czy przypadkiem nie ma utrudnień w dotarciu na wyspę. Wszystko po to, abyś mógł w pełni zaplanować swój pobyt lub wiedzieć szybko co podają inne media o Wyspie Sobieszewskiej.

TwitterNa naszym profilu Wyspa_pl wśród "tweetów" znajdziesz m.in.:
- najświeższe informacje o wydarzeniach na wyspie,
- informacje drogowe i komunikacyjne,
- ciekawe miejsca do zobaczenia na wyspie,
- informacje kulturalne,
- zapowiadane nowe inwestycje,
- postęp prac przy obecnie realizowanych projektach np. przy gazyfikacji wyspy.

Chcesz być na bieżąco? Wystarczy wejść na stronę http://twitter.com/wyspa_pl i zacząć obserwować profil Wyspa_pl. Jeśli nie korzystałeś wcześniej z Twittera - będziesz musiał się zarejestrować. Kliknij "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu okna serwisu twitter.com lub wypełnij wszystkie pola powyżej żółtego przycisku "Zarejestruj się". Zajmie ci to nie więcej niż minutę!
 


BG (11.11.2013)

Copyright © 2000-2018 by Bartosz Gast & Maciej Kifner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine aplikacji: Dobis.pl       Design: Siter.pl 

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Patronat nad serwisem    Hotel Bartan Sobieszewo