KONTAKT
Turystyka - Noclegi Turystyka - Gastronomia Turystyka - Atrakcje turystyczne Wyspa Sobieszewska - Mapa wyspy Polecamy - Galeria zdjęć Wyspa Sobieszewska - Komunikacja
Remont na głównej drodze do Sobieszewa zakończony

Aktualizacja 25.07.2014 godz. 18:00. Droga nr 501 do Sobieszewa została ponownie otwarta dla ruchu w obu kierunkach. Tym samym zakończył się trwający prawie 1,5 miesiąca remont na odcinku Przejazdowo - Wiślinka. Droga przejezdna jest na całej długości bez żadnych utrudnień.

~~~~~~~~~~~~~~~~

W dniu 08.07.2014 główna droga do Sobieszewa została zamknięta na odcinku Przejazdowo - Wiślinka. Rozpoczęto, przerwane wcześniej, prace remontowe nad przepustem. Objazd remontowanego fragmentu drogi prowadzi z Przejazdowa 200 m prosto w kierunku na Warszawę, następnie na skrzyżowaniu za Hotelem Gniecki w lewo, w kierunku na Bogatkę i dalej zgodnie z kierunkowskazami z napisem "Objazd". Prace naprawcze na drodze nr 501 potrwają jeszcze przez ok. 14 dni. Kierowcom jadącym tą drogą po raz pierwszy radzimy uważnie czytać znaki drogowe i szukać żółtych tablic z informacją o objeździe.

Remont drogi wojewódzkiej nr 501 do Sobieszewa

~~~~~~~~~~~~~~~~

W dniu 24.06.2014 droga do Sobieszewa została ponownie otwarta dla ruchu na odcinku Przejazdowo-Wiślinka. Na remontowanym przepuście wprowadzono zwężenie oraz ruch wahadłowy (sterowany światłami). W związku z bardzo krótkim przewężeniem nie występują utrudnienia w ruchu. Aktualną sytuację na remontowanej drodze nr 501 można śledzić na naszym profilu na Twitterze: https://twitter.com/wyspa_pl

~~~~~~~~~~~~~~~~

Od dnia 20.06.2014 przez około 2 tygodnie główna droga na Wyspę Sobieszewską (nr 501) będzie zamknięta dla ruchu na odcinku Przejazdowo - Wiślinka. Na czas wyłączenia drogi z użytkowania wyznaczony został objazd przez Bogatkę. Zamknięcie drogi nr 501 wynika z zarwania się asfaltu nad przepustem z rurociągiem. Remont drogi wymagał jej całkowitego zamknięcia na kilka do kilkunastu dni.

Prace remontowe na drodze nr 501 w pobliżu miejscowości Przejazdowo prowadzi Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, tel. (58) 32 64 997, www.zdw-gdansk.pl Można tam dowiadywać się o przewidywanej dacie otwarcia drogi po remoncie.

Objazd remontowanego odcinka drogi nr 501 (ok. 2 km) - zobacz na mapie trasę objazdu 


BG (20.06.2014)

Copyright © 2000-2018 by Bartosz Gast & Maciej Kifner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine aplikacji: Dobis.pl       Design: Siter.pl 

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Patronat nad serwisem    Hotel Bartan Sobieszewo